Zespół

Lekarz

dr med. Marcin Paśnik

Lekarz

dr med. Marcin Paśnik, lekarz

dr med. Marcin Paśnik

Lekarz

 • Informacje ogólne

  Lekarz Marcin Paśnik jest lekarzem radiologiem, specjalizującym się w diagnostyce obrazowej schorzeń narządu ruchu. Od wielu lat wykonuje badania USG, ocenia badania RTG, RM i TK. Wraz z ortopedami, ale także samodzielnie wykonuje iniekcje pod kontrolą USG w celach diagnostycznych i terapeutycznych. Dzięki temu, że umiejętności Doktora Marcina Paśnika obejmują wszystkie dostępne metody diagnostyczne, konsultuje również badania dostarczane przez pacjentów jako uzupełnienie badania USG czy RM.

 • Specjalizacje

 • Wykształcenie

  Warszawski Uniwersytet Medyczny

  Staż podyplomowy w Irlandii (2009/10)

 • Doświadczenie zawodowe

  Kierownik Centrum Diagnostyki Obrazowej Carolina Medical Center (od 2020)

  Lekarz radiolog w Carolina Medical Center (od 2012) 

  Lekarz rezydent Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc (2010 - 2015)

 • Certyfikaty

  Uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych (2018)

  European Diploma in Radiology (2015)

 • Leczone choroby

  Diagnostyka chorób narządu ruchu (stawów i mięśni)

 • Grafik przyjęć

  Piątki:

  11:30-15:00

Rekomendacje

Zespół

 • Organizując pracę w przychodni, chcieliśmy współpracować z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Doktor Paśnik ma niezwykle bogate doświadczenie w dziedzinie ortopedycznej i reumatologicznej diagnostyki obrazowej. Na skalę naszego kraju jest absolutnym ekspertem w dziedzinie ultrasonografii układu ruchu. Dodatkowo jest ciepłym i życzliwym człowiekiem. Wspólnie testowaliśmy i ustalaliśmy wybór nowego aparatu do USG oraz dobór leków, tak, żeby móc rozwiązywać Państwa najpoważniejsze problemy zdrowotne. Cieszę się, że w środy możemy wspólnie zastanawiać się jak pomóc naszym pacjentom i robić konsylia w gabinecie nr 11.

  - dr med. Jan Gietka

Umów wizytę drogą kalendarzy internetowych

Do większości specjalistów możesz szybko i wygodnie umówić wizytę przez Internet. Do niektórych specjalistów obowiązują zapisy telefoniczne.

Zapisy on-line