O nas

Liczymy, że stworzymy miejsce, w którym będziecie Państwo czuć się dobrze i do którego będziecie chcieli bez lęku wracać.

Od początku istnienia Przychodni Bodyclinic naszym celem było tworzenie miejsca przyjaznego Pacjentom, którzy mogą uzyskać pomoc najlepszych lekarzy specjalistów wspieranych przez profesjonalny personel pomocniczy oraz dietetyków, psychologów i fizjoterapeutów.

Założycielami Przychodni są lekarze z bardzo bogatym doświadczeniem klinicznym, którzy przez pierwsze 8 lat istnienia Bodyclinic działali razem w samym centrum Warszawy przy ul. Oboźnej. Mieściła się tam niewielka przychodnia lekarska stworzona przez ojca polskiej chirurgii bariatrycznej - prof. dr hab. med. Krzysztofa Paśnika. Wokół Profesora zbudowany został zespół ekspertów, którzy wspólnie od wielu lat pomogli tysiącom chorych na otyłość olbrzymią.

Od początku w przychodni swoje miejsce znalazła również renomowana Poradnia Medycyny Podróży Medellan oferująca najwyższej klasy, eksperckie porady oraz pełną ofertę szczepień dla osób wyjeżdżających w rejony egzotyczne. Tutaj również działa od 2013 roku Poradnia Hepatolodzy zatrudniająca zespół światowej klasy specjalistów zajmujących się chorobami wątroby.

Z biegiem czasu Przychodnia rozrastała się, a w 2019 roku podjęliśmy decyzję o otwarciu Wielospecjalistycznej Przychodni w nowowybudowanym budynku w Porcie Praskim na Starej Pradze. Lokal znajdujący się przy urokliwej uliczce Józefa Sierakowskiego biegnącej od Katedry Praskiej, przecinającej ulicę Okrzei aż do Portu Praskiego stał się siedzibą nowej Przychodni Bodyclinic. Prace projektowe i wykończeniowe trwały 1,5 roku i w lutym 2021 przyjęliśmy pierwszych pacjentów w nowym miejscu.

Zmiana lokalizacji była doskonałym momentem do podjęcia decyzji o znacznym poszerzeniu zakresu działalności. Oprócz gabinetów konsultacyjnych stworzone zostały: przestronna pracownia endoskopii wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy Olympus do przeprowadzania gastroskopii i kolonoskopii również w znieczuleniu ogólnym, pracownia USG z najnowocześniejszym sprzętem do badań umożliwiających wczesną i precyzyjną diagnostykę. W Przychodni znajduje się również punkt pobrań obsługiwany przez certyfikowane laboratorium i unikalny w Polsce sprzęt do wykonywania badań elastograficznych wątroby FibroScan. Ważnym obszarem działalności Przychodni są również badania kliniczne prowadzone w wielu dziedzinach - m.in gastroenterologii i hepatologii.

W nowej Przychodni BodyClinic starannie i cierpliwie budujemy zespół zgodny z naszą wizją rozwoju przychodni. Do współpracy zapraszamy specjalistów, którzy leczą w oparciu o najnowsze światowe standardy i dla których dobro Pacjenta jest celem nadrzędnym. Liczymy, że stworzymy miejsce, w którym będziecie Państwo czuć się dobrze i do którego będziecie chcieli bez lęku wracać.

Wnętrze przychodni

Galeria zdjęć

Przychodnia znajduje się w Warszawie w Porcie Praskim na Starej Pradze

Lokal znajduje się przy urokliwej uliczce Józefa Sierakowskiego biegnącej od Katedry Praskiej, przecinającej ulicę Okrzei aż do Portu Praskiego. Prace projektowe i wykończeniowe trwały 1,5 roku i w lutym 2021 przyjęliśmy pierwszych pacjentów w nowym miejscu.

Umów wizytę drogą kalendarzy internetowych

Do większości specjalistów możesz szybko i wygodnie umówić wizytę przez Internet. Do niektórych specjalistów obowiązują zapisy telefoniczne.

Zapisy on-line