Zespół

Lekarz

prof. dr hab. med. Krzysztof Paśnik

Lekarz

prof. dr hab. med. Krzysztof Paśnik, lekarz

prof. dr hab. med. Krzysztof Paśnik

Lekarz

 • Informacje ogólne

  Prof. dr hab. nauk medycznych Krzysztof Paśnik w latach 2007-2018 Kierownik Kliniki Chirurgicznej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii CSK MON WIM. W dniu 31.12.2018 roku zrezygnował z kierowania Kliniką.

  Zabiegi bariatryczne objęte refundacją NFZ wykonuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej oraz Onkologicznej Kierowanej przez Prof. Marka Jackowskiego.

  Jest pracownikiem Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

  Od 1993 r. zajmuje się chirurgicznym leczeniem otyłości. Jest pionierem w wprowadzaniu nowoczesnych technik chirurgicznych w leczeniu otyłości.

  W roku 1998 uzyskał specjalizację z chirurgii onkologicznej. W tym zakresie zajmuje się leczeniem chirurgicznym nowotworów przewodu pokarmowego w szczególności jelita grubego, żołądka oraz tarczycy.

  Jest założycielem Fundacji Polska Szkoła Bariatrii mającą na celu szkolenie zespołów zajmujących się profesjonalnym przygotowaniem chorych do operacji i opieką pooperacyjną.

  W Bodyclinic stworzył zespól specjalistów zajmujących się przygotowaniem chorych do operacji bariatrycznych w standardach odpowiadających najwyższym wymogom. Jest jednym z założycieli Przychodni BodyClinic.

  Specjalista w zakresie wykorzystywania małoinwazyjnych technik laparoskopowych operacjach na przewodzie pokarmowym.

  Autor i współautor ponad 250 prac opublikowanych w pismach krajowych i zagranicznych oraz wygłaszanych na zjazdach w kraju i za granicą. Prezes w latach 2017- 05.2019 najstarszego Towarzystwa Lekarskiego w Polsce - Towarzystwa Chirurgów Polskich.

 • Grafik przyjęć

  Wtorki:

  14:00-18:00

  Środy:

  11:00-14:00

Umów wizytę drogą kalendarzy internetowych

Do większości specjalistów możesz szybko i wygodnie umówić wizytę przez Internet. Do niektórych specjalistów obowiązują zapisy telefoniczne.

Zapisy on-line