Aktualności

 • 11.09.2021

  Lek. Mateusz Machura - Zespół Bodyclinic poszerzył się o reumatologa

  Szanowni Państwo,


  od 10 lat w Bodyclinic w zakresie leczenia chorób reumatologicznych mamy szczęście współpracować z dr Janem Gietką, który z pełnym zaangażowaniem w sposób zgodny z medycyną opartą na faktach pomaga wielu pacjentom cierpiących z powodu chorób reumatycznych i reumatologicznych.

  W ostatnim czasie do Bodyclinic zgłasza się bardzo duża liczba Pacjentów potrzebująca pilnej konsultacji reumatologicznej i dalszego prowadzenia. To spowodowało, że jako przychodnia rozpoczęliśmy poszukiwania lekarza reumatologa, który obok dr Jana Gietki mógłby zająć się naszymi pacjentami na najwyższym poziomie. W efekcie poszukiwań nawiązaliśmy współpracę z dr Mateuszem Machurą.

  Pan dr jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2014-2020 związany był z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Reumatologii WIM w Warszawie, gdzie zdobył specjalizację z chorób wewnętrznych.
  Aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Reumatologii, Chorób Tkanki Łącznej i Chorób Rzadkich CSK MSWiA w Warszawie. Doktor Machura jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.
  Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, min. ukończył kurs USG stawów Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.


  Z radością informujemy, że nasz Zespół powiększył się o kolejnego lekarza, który proponuje Pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie

W naszej Przychodni możesz umówić wizytę przez Internet

Zachęcamy do zapisów online.

Zapisy on-line