Aktualności

 • 08.09.2022

  Pracuj z nami!

  Od początku istnienia Przychodni Bodyclinic naszym celem było tworzenie miejsca przyjaznego Pacjentom, którzy mogą uzyskać pomoc najlepszych lekarzy specjalistów wspieranych przez profesjonalny personel pomocniczy oraz dietetyków, psychologów i fizjoterapeutów.

  W nowej placówce w Porcie Praskim działamy od lutego 2021 roku, ale nasza historia sięga dużo wcześniej -  2012 roku. Założycielami Przychodni są lekarze z bardzo bogatym doświadczeniem klinicznym, którzy przez pierwsze 8 lat istnienia Bodyclinic działali razem w samym centrum Warszawy przy ul. Oboźnej. 

  Przez cały czas budujemy Zespół specjalistów na najwyższym poziomie, tak aby wszyscy Pacjenci, którzy trafiają do nas mogli otrzymać właściwą diagnozę i leczenie na najwyższym poziomie. Wciąż chcemy się rozwijać, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów.

  Dlatego jeśli jesteś lekarzem i chciałabyś nawiązać z nami współpracę – zapraszamy do kontaktu: anna.gietka@bodyclinic.pl

  Jeśli jesteś naszym Pacjentem i chciałabyś polecić nam lekarza, którego moglibyśmy zaprosić do współpracy – zapraszamy do kontaktu: anna.gietka@bodyclinic.pl

W naszej Przychodni możesz umówić wizytę przez Internet

Zachęcamy do zapisów online.

Zapisy on-line